Skip to main content

ПРО НАС

КНП «Міська багатопрофільна лікарня № 18» ХМР – багатопрофільне медичне підприємство , що надає допомогу населенню м. Харкова в ургентному і плановому порядку.

Лікарня на 400 ліжок була введена в дію в 1966 році. У цей період лікарня була однією з найбільших багатопрофільних лікувально-профілактичних установ міста.

Спочатку називалась 40 лікарня, перейменовувалась кілька разів: в 18 лікарню, Медико-санітарну частину № 4 заводу «Серп і Молот», і знову в 18 лікарню.

Велику допомогу у будівництві і підтримці лікарні робив завод «Серп і Молот». На даний момент в лікарні є багатофункціональний стаціонар на 370 ліжок.

Стаціонар складається з терапевтичного, гастроентерологічного, травматологічного, хірургічного, травматологічного(гнійного), неврологічного, педіатричного відділення.

Основні направлення діяльності стаціонара

У лікарні працює 383 чол. медичних працівників, в тому числі 47 лікарів, 248 середніх і молодших медичних працівників, 88 чол. господарського і іншого медичного персоналу. Щорічно в лікарні проходять лікування близько 10 тисяч пацієнтів, проводяться більше 2 тисяч операцій.

В структурі лікарні 170 ліжок хірургічного профілю: з них 80-хірургічних і 90 травматологічних із яких 30 спеціалізованих ліжок для лікування хворих з гнійно-кістковою інфекцією, єдине в місті і області.

На базі хірургічного відділення працює кафедра загальної хірургії № 2 ХНМУ.

У лікарні є усе необхідне устаткуваннядля діагностики і лікування хворих. Цілодобово працює травматологічний пункт.